fbpx
Close

Siim-Sander Vene koondise ambitsioonidest: eesmärk on võita ja need, kes lähevad väljakule, peavad selle ära tooma

-Eesti korvpallikoondise pressikonverents | Foto: Siim Semiskar

Eesti rahvusmeeskonna valmistumine Euroopa meistrivõistluste finaalturniiriks on juba alanud. 2023. aasta maailmameistrivõistluste valikturniiri mängudeks koondisse kutsutud 14 korvpalluri hetkeseisust saavad poolehoidjad ülevaate juba käimasoleval nädalal, kui 25. novembril kohtutakse Nürnbergis Saksamaaga ja 28. novembril Saku Suurhallis Iisraeliga.

Eesti rahvusmeeskonna peatreener Jukka Toijala rääkis pressikonverentsil, et EM-finaalturniiriks valmistumisse kuulub ka koondise liikmete ja kandidaatide tegevus koduklubides nii Eestis kui ka välismaal, mida ta tähelepanelikult jälgib. Ta lisas, et algavas koondiseaknas kaitsevad sinimustvalgete esinduse au 14 korvpallurit, neist valib ta mängule 12 meest. Vigastuste tõttu või mõnel muul põhjusel seekordsest tiimist eemalejääjad püsivad koondise huviväljas.

Nii Saksamaa kui ka Iisraeli koondisega alustasid tööd uued peatreenerid. Treenerite taktikalise käekirjaga kavatsevad Eesti koondise treenerid tutvuda, olulisemat infot annab koondise koosseis. “Saksamaa ja Iisrael on väga tugevad vastased. Loodan, et ka meil on oma võimalused,” lausus Toijala Basket.ee vahendusel.

scroll to top