fbpx
Close

Sten-Timmu Sokk: harjutame päevast päeva kiiret mängu

-Sten Sokk | Fotod: Siim Semiskar

-Sten Sokk | Fotod: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas teenis BC Kalev/Cramo kindla 102:82 võidu Tartu Ülikooli meeskonna vastu ja sellega asuti finaalseeriat 3:0 juhtima. Tartu jäi juba poolajaks 17 punktiga kaotusseisu ning kuigi viimase veerandaja keskpaigas oldi veel 14 punkti kaugusel, suutsid kalevlased eduseisu lõpuni hoida.

Cramo tagamängija Sten-Timmu Soku arvates tõi neile taas võidu kiire mäng. “Ma arvan, et oleme pool aastat üritanud seda mängu koguaeg kiiremaks ajada. See ongi see mäng, mida päevast päeva harjutame. Nagu näha, siin viimasel veerandajal teadsime, et meil on seitse meest kasutada – võtsime hoogu maha ja siis jäi kohe pall seisma ning ei osanud kohati sellega midagi peale hakata. Meil see kiirem mäng tuleb hetkel paremini välja lihtsalt,” rääkis Sokk ERR-ile antud intervjuus.

Tartu ääremängija Kristjan Kitsing lisas, et esimeses mängus lasta visata 98 ja ülejäänud kahes üle 100 punkti, on liig. “Häälestus oli okei, aga jällegi esimesel veerandajal olime kuidagi pehmed. Nad kasutasid selle hästi ära, olid agressiivsed. Kaitses ei toimi meil üldse praegu. Kolmas mäng juba 100 puntki, see on halvasti.”

scroll to top