Udine mängis 11-punktilise eduseisu maha ja langes veerandfinaalis konkurentsist

-Udine | Apu Gsa Udine Facebook

Itaalia korvpalli esiliiga veerandfinaalis tuli Rain Veidemani kodumeeskonnal vastu võtta napp 74:75 kaotus Casale võistkonnalt ja sellega lõppes ühtlasi ka nende hooaeg.

Casale võitis avaveerandi 25:19 ning poolajale mindi neljapunktilises eduseisus. Udine tegi seejärel tugeva kolmanda veerandaja, kus visati 30 punkti külaliste 15 vastu. Viimane neljandik läks aga vastupidiselt: ise suudeti vaid üheksa punkti tuua ja Casale viskas koguni 21 silma. Kokkuvõttes tähendas see Casale meeskonna ühepunktilist võitu ja seeria 3:1 paremust.

Rain Veideman Udine kosseisu ei kuulunud. Troy Caupain oli meeskonna parim 19 punkti ja 9 lauapalliga. Kyndall Dykes lisas 16 punkti. Võitjate eest viskas Niccolo Martinoni 20 punkti, kes kogus ka 8 lauapalli.