fbpx
Close

Suurorg vedas Tartu suure võiduni, Metsalu aitas TalTechi endises kodusaalis finaali

-Oliver Suurorg | Foto: Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Facebook

-Oliver Suurorg | Foto: Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Facebook

Eesti korvpalliklubid on jõudsalt uueks hooajaks ettevalmistusi tegemas kontrollkohtumiste raames. Kadrinas toimuvas Kadrina Cup nimelisel turniiril võttis Tartu Ülikool kohaliku võistkonna Kadrina Karude üle suure 89:64 (31:15, 21:15, 21:18, 16:16) võidu. TalTech heitles Rakveres toimuval turniiril Valmiera meeskonnaga ja kirja saadi 70:64 võit.

Tartu parimana viskas Oliver Suurorg 14 punkti ja võttis 5 lauapalli. Hendrik Eelmäe järgnes 12 punkti ja 7 lauapalliga, William Rayman kogus 11 silma ja samuti 7 lauapalli ning Tomas Balciunase nimele jäi 10 punkti. Rimantas Daunys oli Kadrina efektiivseim 19 punktiga ning Allan Ehte lisas 13 punkti ja 6 lauapalli. Turniiri finaalis on Tartu vastaseks Pärnu Sadam, kes võitis kindlalt BC Viljandit (detailne statistika puudub).

Kõiki 12 mängijat kasutanud TalTechi resultatiivseimaks kerkis endine Rakvere mängumees Oliver Metsalu, kes viskas 12 punkti. Vastaste poolelt tõi Klavs Dubults 16 silma. Kohalik Rakvere Tarvas jäi kindlalt 65:87 alla Rapla Avis Utilitasele. Seejuures piirduski Rakvere turniiril vaid ühe mänguga. “Põhjuseks on asjaolu, et TalTechile 64:70 alla jäänud Valmiera tiim kiirustas Läti valitsuse kehtestatud uute riiki sisenemise piirangute tõttu kodumaale tagasi. Laupäevases finaalis mängivad seega algusega kell 14 TalTech ja Rapla Avis Utilitas,” seisis Rakvere Tarva Facebooki lehel.

scroll to top