Teisel poolajal hea rütmi kaotanud Fuenlabrada ja Vene pidid kaotuse vastu võtma

-Siim-Sander Vene | Foto: Baloncesto Fuenlabrada SAD Facebook

Siim-Sander Vene koduklubi Baloncesto Montakit Fuenlabrada jätkas reedel hooaja-eelsete kontrollmängudega. Seni oli meeskond vägagi head minekut enne Hispaania kõrgliiga uue hooaja algust näidanud, kuid nüüd tuli üpris kindla 79:93 (26:22, 22:21, 15:27, 16:23) kaotusega leppida kohtumises Burgose San Pabloga.

Esimesel poolajal ainsal lähiviskel eksinud Siim-Sander Vene kogus mängu lõppedes 25 minutiga 6 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 1/2, kolmesed 1/5), võttis 2 lauapalli ja tegi 4 isiklikku viga. Ameeriklasest tagamees Melo Trimble oli võistkonna parim 13 punktiga ning BC Kalev/Cramos mõned aastad tagasi lühikest aega pallinud Robert Upshaw jõudis samuti kahekohalise punktiarvuni, kelle nimele jäi 11 silma ja 4 lauapalli.

Võitjate poolelt tõid mullu Peterburi Zenitit esindanud Alex Renfroe ja Thad McFadden võrdselt 13 punkti. Dejan Kravic lisas 11 silma ja võttis 9 lauapalli, endine Barcelona mängumees Xavi Rabaseda toetas omasid 9 punktiga ning sama palju tegi skoori ka kõigest seitse minutit platsil viibinud Goran Huskic.