fbpx
Close

Sven Kaldre jätkab Rapla meeskonnas ka uuel hooajal

-Sven Kaldre | Foto: Siim Semiskar

-Sven Kaldre | Foto: Siim Semiskar

Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskond andis teisipäeval teada, et 26-aastane ja 198 cm pikkune tagamees Sven Kaldre jätkab klubis ka uuel hooajal.

“Olen leidnud lisamotivatsiooni, et jätkata koduses Raplas! Matk jätkub!” ütles Kaldre Rapla korvpallimeeskonna Facebooki lehe vahendusel.

Kaldrel algab Rapla särgis juba seitsmes hooaeg. Meeskonnaga on ta võitnud kolmel korral pronksmedali ja hooajast 2016/2017 on ette näidata hõbemedal. Eesti klubidest on ta pallinud veel Kuremaa SK-s, Valgas ja Tartu Ülikooli tiimis. Pärast poolt hooaega Tartus liitus Kaldre Rakvere Tarva võistkonnaga ning teenis sealt hõbemedali. Karjääri jooksul on eestlane jõudnud lisaks mängida Hispaania teises liigas Forca Lleida meeskonnas ja Saksamaa neljandas liigas Bodfeld Basketsis.

Eelmisel hooajal tegi ta Alexela korvpalli meistriliigas kaasa 38 mängus. Tema keskmisteks näitajateks olid 29,0 minutit, 8,3 punkti, 3,2 lauapalli, 3,2 korvisöötu ja 1,5 vaheltlõiget. Balti liigas aitas ta meeskonnal veerandfinaali jõuda. 12 mängu kohta viibis ta platsil keskmiselt 24,1 minutit, viskas 6,9 punkti, kogus 1,6 lauapalli, andis 1,8 resultatiivset söötu ja tegi 1,4 vaheltlõiget.

scroll to top