fbpx
Close

Sven Kaldre mängust Pärnu vastu: käis selline üles-alla “udjamine”

-Sven Kaldre | Rapla Avis Utilitas Facebook

Alexela korvpalli meistriliigas teenis oma hooaja kümnenda võidu Rapla Avis Utilitas, kui võõrsil võideti Pärnu Sadamat tulemusega 75:70. Rapla poolel neli kaugviset tabanud ja kokku 12 punkti visanud Sven Kaldre tunnustas pärast mängu ka vastast.

“Nendega on alati keeruline mängida, nad on ühtlane meeskond ja alati raske vastane. Me tabasime täna kaugelt, kuid tegime kaitses suuri lohakusi, millega meid vastu karistati. Nagu seis näitab, siis oli tasavägine mäng ja paar punkti vahe,” kommenteeris Sven Kaldre Rapla Facebooki lehele.

Kaldre sõnul olid tasavägises mängus kõik momendid võtmemomendid: “Vahe oli nii väike ja täna juhtusin see mina olema, kes tähtsa viske ära pani.”

Kiire mängutempo kohta sõnas Kaldre: “Pärnu proovis ka kiirelt vastata ja neil õnnestus see ning käis selline üles-alla udjamine.”

Kaldre oli õnnelik, te pärast hiljutisi suuri kaotusi ei ole fännid Rapla meeskonda hüljanud ja sõidetakse kaasa ka võõrsilmängule.

Raplal on ees pikem mängupaus ning seda kasutatakse Kaldre sõnul treeninguteks: “Me nüüd puhkame natuke korvpallist ja teeme muud trenni ning siis suundume tagasi saali, et valmistuda Balti liiga veerandfinaaliks Tartuga.”

scroll to top