fbpx
Close

Henri Drell Euroliiga noorteturniirist: naudin praegu mängimist väga!

-Henri Drell | Foto: Siim Semiskar

-Henri Drell | Foto: Siim Semiskar

Henri Drellil ning Bambergi U18 korvpallimeeskonnal on olnud väga tihe nädalavahetus, kui reedel ja laupäeval mängiti Euroliiga noorteturniiril kolm alagrupimängu ning pühapäeval ootab üks matš veel ees.

“Seni on olnud väga vägev kogemus! Mängud on rasked ja tase kõrge,” kommenteeris 17-aastane Drell portaalile Korvpall24.ee.

Drell ja Bamberg said kolmes alagrupimängus kaks võitu ja ühe kaotuse, kuid surnud ringiga jäädi tabelis siiski kolmandaks. Esimeses mängus võitis Bamberg hispaanlaste Sevilla Real Betisi 83:72, teises kaotas 74:89 kreeklaste Pireuse Olympiakosele ning kolmandas alistas 91:90 grupi võitnud Müncheni Bayerni.

Esimeses kahes mängus viskas Drell vastavalt 13 ja 19 punkti, kuid tegi mõlemas kohtumises ka 7 pallikaotust: “Kuna olen siin tiimi liider meeskonnas põhiline olukordade tekitaja, siis tuli sisse valesööte ja lolle otsuseid. Pean suutma sellest üle olla!”

Laupäevases mängus Müncheni Bayerni vastu tegi eestlane aga supermängu, kui kogus 40 punkti (kahesed 9/12, kolmesed 6/11, vabavisked 4/7), 9 lauapalli, 5 korvisöötu, 2 vaheltlõiget, 3 pallikaotust ja 2 isiklikku viga. Kasulikkuse tegur oli eestlasel koguni 45.

Enda liidrirolli kohta lisas Bambergi noortesüsteemi kuuluv Drell: “Ma arvan, et see sobib meile, kuna hetkel on tiim väga positiivses noodis ja oleme saanud head võidud. Naudin mängimist väga!”

Pühapäeval läheb Bamberg 5. koha mängus vastamisi türklaste Istanbuli Darüssafakaga.

“Eks keha on väsinud ja viimastel päevadel on mind piinanud ka väike külmetushaigus, aga õnneks kõik abipersonal annab endast kõik, et saada põhimehed mänguks korda ja terveks. Eesmärk on pühapäevast mängu nautida ja kindlasti võita!” sõnas Drell lõpetuseks.

scroll to top