Henri Drelli supermäng viis Bambergi Euroliigas võidule Bayerni vastu

-Henri Drell | Foto: Siim Semiskar

Euroliiga noorteturniiril tegi laupäeval supermängu Henri Drell, kes vedas Bambergi U18 tiimi alagrupi viimases mängus 91:90 võidule seni kaotuseta püsinud Müncheni Bayerni vastu.

Kuigi poolaja 12 punktiga võitnud Bamberg lasi kodulinnas mänginud vastased järgi ning viimasel minutil ühe punktiga ka juhtima, siis viskas Drell 37 sekundit enne mängu lõppu kolmese ja 13 sekundit enne lõppu ka kahese. Viimane eestlase tabamus osutuski võidukorviks.

Kokku sai Drell kirja koguni 40 punkti (kahesed 9/12, kolmesed 6/11, vabavisked 4/7), 9 lauapalli, 5 korvisöötu, 2 vaheltlõiget, 3 pallikaotust ja 2 isiklikku viga. Kasulikkuse tegur oli eestlasel koguni 45.

Bamberg (2-1) tõusis sellega alagrupis Müncheni Bayernist (2-1) mööda, kreekaste Pireuse Olympiakosel (1-1) on ees mäng veel hispaanlaste Sevilla Real Betisiga (0-2).