fbpx
Close

Kaspar Treier viimastest kaotustest: kohe, kui eksisime, karistati meid ära

-Kaspar Treier | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

-Kaspar Treier | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia esiliigaklubis Montegranaro mängiv Eesti noortekoondislane Kaspar Treier käis reedel kohalikus kohvikus klubi fännidega pilti tegemas ja autogramme jagamas ning andis klubi kodulehele ka mõned kommentaarid.

Montegranaro sai sel nädalal mõne päeva jooksul kaks kaotust, kui esmalt jäädi 71:96 alla Veronale ja seejärel 74:95 Trevisole. Treieri käest küsiti, mis juhtus?

“Midagi ei juhtunud, kaotasime kahele väga heale meeskonnale. Verona tegi väga hea mängu kaitses ja võttis meie korvialused jõud kinni ning rünnakul suutsid nad kaugelt enesekindluse kätte saada ja tabasid alati olulistel hetkedel. Treviso vastu mängisime küll hästi, aga selliste tiimidega pead hea olema kõik 40 minutit ning nad karistasid meid kohe ära, kui me eksisime,” selgitas eestlane.

Pühapäeval ootab Montegranarot ees mäng Forliga, mis Treieri arvates saab samuti olema keeruline: “See ei ole lihtne vastane, nad on viimasel ajal võtnud mitu head võitu ning neil on head kaugviskajad. Peame suutma mängida 100-protsendiliselt, et võit koju tuua.”

Enda vormi kohta sõnas eestlasest ääremängija: “Mu hooaeg läheb järjest paremaks… ma loodan. Olen saanud rohkem mänguminuteid ja usun, et kõik sujub üha edukamalt.”

scroll to top