fbpx
Close

Tallinna Kalev jäi veerandfinaalide eel põhimehest ilma, Rapla pääseb võib-olla ehmatusega

-Brandon Childress | Foto: Siim Semiskar

-Brandon Childress | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli meistriliiga veerandfinaalide eel tabas kahte klubi halb uudis, kui nii Tallinna Kalev/TLÜ kui Rapla Avis Utilitase leegionäridest põhitegijad said vigastada. Tänaseks on selgunud, et Kalev peab otsutavatele mängudele vastu minema ilma keskmängija Tyler Robersonita ja Rapla on vähemalt esimese play-off seeria ilma tagamees Brandon Childress’ist.

26-aastane ja 203 cm pikkune Roberson vigastas mõni aeg tagasi treeningul kannakõõlust ning tema jaoks on hooaeg läbi. Kalevi mänedžeri Oliver Lälli poolt Korvpall24.ee portaalile antud info kohaselt käis mees Eestis ära ka operatsioonil.

Roberson liitus Tallinna Kaleviga vahetult enne üleminekute tähtaja lõppu ning jõudis Eesti-Läti liigas kaasa teha kaks kohtumist, kus kogus keskmiselt 16 punkti, 9 lauapalli ja 1 vaheltlõike. Eesti meistrisarjas jäi mehele kirja kolm mängu ning keskmisteks näitajateks 12,7 punkti, 8,7 lauapalli ja 2 vaheltlõiget.

Rapla ameeriklasest tagamees Brandon Childress vigastas põlve kolmapäevases kohtumises just Tallinna Kalev/TLÜ vastu. Täna tehtud uuringute järel selgus Korvpall24.ee portaaliga rääkinud Rapla mänedžeri Jaak Karbi sõnul, et õnneks lisaks karmile põrutusele midagi põlves katki polnud ning Childress võib sel hooajal veel naasta.

Rapla meeskonna Facebooki lehel sõnas Karp: “Midagi katki ei ole, luud ja ligemendid ehk sidemed on terved! Esines aga tugev põrutus ja eesootavate mängude valguses tundub olevat veerandfinaalides mängimine välistatud. Võtame olukorda päev-päevalt. Loodame, et meie mängud jätkuvad ka 10 päeva pärast ja neis saab ka Brandon juba kaasa lüüa.”

Hooaja teises pooles Raplaga liitunud 23-aastane ja 182 cm pikkune Childress kogus Eesti-Läti liigas 9 kohtumisega keskmiselt 22,8 punkti, 4 lauapalli, 3,9 resultatiivset söötu ja 2,3 vaheltlõiget. Eesti liiga numbrid on mehel senise 7 mänguga 17 punkti, 4 lauapalli, 5 söötu ja 1,1 vaheltlõiget.

Rapla alustab kahe võiduni mängitavat veerandfinaalseeriat Tartu Ülikooli vastu teisipäeval 20. aprillil, Tallinna Kalevi veerandfinaalseeria Pärnu Sadama vastu algab päev varem ehk 19. aprillil.

scroll to top