fbpx
Close

TalTech läheb hooajale vastu noorte mängujuhtidega

Avatar
-Norman Käbin ja Eric Schmalz | Foto: TalTech Basketball Facebook

TalTechi korvpallimeeskond teatas esmaspäeval sotsiaalmeedia vahendusel, et nemad on uue hooaja meeskonna komplekteerimisega jõudnud lõpusirgele ning järk-järgult hakatakse mängumehi ka avalikuks tegema. Lubatud on ka üllatusi.

Mängujuhtide osakonnas jätkavad 22-aastane ja 187 cm pikkune Norman Käbin ning 19-aastane ja 188 cm pikkune Eric Schmalz, kes kaitsesid klubi värve ka mullu.

Pärnus üles kasvanud Norman Käbin alustab Eesti kõrgliigas kuuendat hooaega. Esimesed kolm pallis ta Pärnu ridades ning TalTechis on algav aasta samuti kolmas.

Eelmisel hooajal kogus TalTechi põhimängujuht Eesti-Läti liigas 28 kohtumisega keskmiselt 27,2 minutit, 6,8 punkti, 5,8 resultatiivset söötu, 2,9 lauapalli ja 1,9 vaheltlõiget. Eesti meistriliigas tõi ta kuue mängu ja keskmiselt 26,9 minutiga 6,7 punkti, 4,8 söötu, 2,3 lauapalli ja 2,2 vaheltlõiget.

Tallinna klubist SK Rim tuule tiibadesse saanud Eric Schmalz on samuti kogenud meistriliigapallur, kui tegi debüüdi juba 2014/15 aastal. Tõsi, siis piirduski ta Audentese SG/Noortekoondise särgis ühe matšiga.

Mulle esimest hooaega TalTechi esindanud tagamees kogus Eesti-Läti liigas 23 kohtumisega keskmiselt 11,6 minutit, 4,4 punkti, 1,6 lauapalli ja 0,9 korvisöötu. Eesti meistrivõistlustel tõusid tema näitajad 13 minuti, 6,8 punkti, 1,8 lauapalli ja 1,2 resultatiivse söödu peale.

TalTechi korvpallimeeskonna tüüri võtab peatreenerina uuel hooajal üle Gert Kullamäe.

scroll to top
Inline
Inline