TalTechi pikad aitasid meeskonna Pärnu vastu võidule, finaalis vastaseks Kalev/TLÜ

-Toomas Raadik | Foto: Siim Semiskar

6.-7. septembril toimub Kadrinas kontrollturniir sealse kohaliku võistkonna Kadrina Karude, Pärnu Sadama, TalTechi ja Tallinna Kalev/TLÜ osalusel. Avapäeva esimeses mängus teenis TalTech 80:70 (18:20, 17:16, 27:15, 18:19) võidu Pärnu üle.

Poolajaks olid pärnakad veel punktiga peal, kuid kolmandal veerandajal õnnestus TalTechil visata 27 silma. Pärnu küll võitis neljanda veerandaja, aga kümnepunktiline kaotus oli siiski tõsiasi. Võitjad näitasid seejuures ka head visketabavust, mis oli 46%, kui Pärnul 39%. Lauavõitlus kuulus samuti TalTechile 41:39 (kummalgi tiimil 9 ründelauda) ja ka korvisöödud 14:12.

Toomas Raadik ning Joonas Järveläinen viskasid TalTechi kasuks 13 punkti. Levi Martin Giese lisas 11, meeskonna kapten Sten Olmre 9 ja Gregor Arbet 9 silma. Pärnu resultatiivseim oli Sten Saaremäel 17 punktiga. Lauris Blaus tõi 12 ja Jermiah Daniel Paige 11 punkti.

Turniiri teiseks finalistiks laupäeval on Tallinna Kalev/TLÜ, kes alistas 88:55 Kadrina Karud.