fbpx
Close

TalTechis jätkav 21-aastane tagamees loodab vigastustevaba hooaega, et korvpalli täiel rinnal nautida

-Jaan Erik Lepp | Foto: Siim Semiskar

-Jaan Erik Lepp | Foto: Siim Semiskar

TalTechi korvpallimeeskond teatas kolmapäeval, et klubi ridades jätkab 21-aastane ja 194 cm pikkune tagamees Jaan Erik Lepp.

SK Rimi ja TTÜ Korvpallikooli kasvandik Lepp tegi oma meistriliiga debüüdi juba hooajal 2016/17, kui sai kolm kohtumist kirja G4S Noorteliiga ridades. Järgneval hooajal oli noormees samas tiimis juba keskmiselt 20 minuti ja 3,6 punktiga üsna olulises rollis.

Vahepeal ka ookeani taga proovimas käinud Lepp liitus TalTechi kõrgliigatiimiga eelmiseks hooajaks, kuid oli suure osa ajast vigastatud.

Paf Eesti-Läti liigas sai tagamees üheksa mänguga kirja keskmiselt 13,2 minutit ja 3,4 punkti. Saku I liigas olid tema keskmised näitajad Tamsalu Los Toros/TalTechi särgis 7 mänguga 23,3 minutit, 8,1 punkti ja 3,1 resultatiivset söötu.

Lisaks korvpalli mängimusele jätkab Lepp TalTechis ka õpinguid. Palliplatsil on mehel enda jaoks kindel siht sõnastatud: “Uue hooaja eesmärk on eelkõige terve püsida ja korvpalli täiel rinnal nautida. Loodan ka isiklikus arengus sammu edasi teha.”

scroll to top