fbpx
Close

TalTechist lahkunud Kristjan Kangur on hooaega jätkamas kõrget kohta hoidva liigarivaali ridades

-Kristjan Kangur | Foto: Siim Semiskar

-Kristjan Kangur | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel nädalal sai teatavaks, et pikaaegse Eesti koondislase ja silmapaistva karjääri välismaal teinud Kristjan Kanguri ning TalTechi teed lähevad lahku. Kui algselt ei tahtnud 38-aastane vanameister kommenteerida täpsemaid asjaolusid, siis nüüd on selge, et hooaega jätkab ta oma sünnilinnas, sealses Pärnu Sadama võistkonnas.

“Kristjan Kangur on tagasi oma juurte juures! Pärnu Sadama juht Johan Kärp ja Kristjan Kangur said suusõnalisele kokkuleppele, et mees pallib selle hooaja Pärnu Sadama meeskonnas!” seisab Pärnu korvpalliklubi sotsiaalmeedia kanalites.

38-aastase Kanguri arvele jäi TalTechis 2020/21 hooajal Paf Eesti-Läti korvpalliliigas 14 mänguga keskmiselt 10,1 punkti, 5,9 lauapalli ja 2,7 resultatiivset söötu. Kui hooaja alguses oli võistkond suurtes raskustes võitude võtmisega, siis tasapisi suudeti oma mäng leida ning hetkel paiknetakse seitsme meeskonna seas kaheksa võidu ja kümne kaotusega viiendal kohal.

Pärnu on samal ajal suurepärast hooaega tegemas, kui 17 võidu ja viie kaotusega ollakse BC Kalev/Cramo järel teisel kohal. Järgmiseks vastaseks on laupäeval, 27. veebruaril Paf Korvpalli Meistriliiga raames Tallinna Kalev/TLÜ ning 4. märtsil kohtutakse Eesti-Läti korvpalliliigas Kalev/Cramoga.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pärnukorvpall (@parnukorvpall)

scroll to top