fbpx
Close

Talts meenutab võtmerolli tõusnud Buchanani liitumist: ta oli nii ülekaalus, et ei osanud midagi oodata

-Janar Talts | Foto: Siim Semiskar

-Janar Talts | Foto: Siim Semiskar

Korvpalli Eesti meistrivõistlustel näeb selle hooaja kulminatsiooniks kahe Kalevi finaali, kui tiitli nimel hakkavad heitlema BC Kalev/Cramo ja Tallinna Kalev/TLÜ. Kui Cramo pääs finaali 3-0 võiduga Pärnu Sadama vastu oli oodatud tulemus, siis “väikese Kalevi” samade numbritega võit TalTechi üle oli pigem üllatuseks. Seda isegi Kalevi meeste jaoks.

“Kindlasti (oli see üllatus). TalTech oli ikkagi ju favoriit. Nemad lõpetasid põhiturniiri teisena ja said otse poolfinaali. Meie olime viimase play-offi koha peal. Ütleme nii, et need kaks play-off ringi tulid mõlemad mingil määral üllatusena, kui esimese võitsime 3:1 (Tartu Ülikooli vastu – toim.) ja teise 3:0. See näitab, et oleme saanud mingid asjad enda võistkonnas õigesse rütmi,” kommenteeris Tallinna Kalevi kogenud tsenter Janar Talts Korvpall24.ee portaalile.

Kui Eesti-Läti korvpalliliigas langes Kalev põhihooaja lõpuga sootuks play-offist välja, siis nüüd on mäng väga korralikult käima saadud. Talts kommenteeris tiimi ümbersündi nii: “Kui sada korda räägid ühte asja, siis lõpuks ju jõuab ikka kohale ka. Mõned asjad oleme selliselt paika saanud ja igaüks arvestab oma rolliga, mis tal võistkonnas on. Tagamängijad peavad teravusi looma, pikad peavad lauas käima. Nupud on praegu paigas. Vähemalt need esimesed kaks seeriat olid.”

scroll to top