fbpx
Close

Tartu alistas viimases sõprusmängus Pärnu; Robert Valge: nüüd on aeg tegusid teha

-Robert Valge (kaitses) | Foto: Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Facebook

-Robert Valge (kaitses) | Foto: Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Facebook

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond pidas pühapäeval oma viimase hooajaeelse treeningmängu, kui koduväljakul alistati tulemusega 107:84 Pärnu Sadam.

Võõrustajate resultatiivseimaks kerkis leedulane Adomas Drungilas, kes kogus 24 punkti ja 8 lauapalli. Tema kaasmaalane Grantas Vasiliauskas sai kirja kaksikduubli, visates 20 punkti ja jagades 10 korvisöötu. Robert Valge lisas 19 punkti ning Martynas Mažeika arvele jäi 15 silma, 5 lauapalli ja sama palju resultatiivseid sööte.

Pärnu Sadama parim oli Märt Rosenthal 24 punktiga, Karl Martin Kask ja Kaspar Lootus viskasid mõlemad 15 ning Jeremiah Paige lisas 13 silma.

Tartu Ülikooli peatreener Priit Vene leidis kohtumise järel, et meeskond võiks mängida natuke enesekindlamalt, kuid lisas, et üldjoontes jäi ta ettevalmistusega rahule. “Kõik asjad said läbi proovitud. On, mida parandada, ja on ka häid külgi, selle jaoks need mängud ongi,” sõnas tartlaste loots meeskonna Facebooki vahendusel.

Tagamängija Robert Valge läheb hooajale vastu optimistlikult: “Kontrollmänge oli palju ja saime katsetada igasuguseid koosseise ja kombinatsioone. Lõpetasime pre-seasoni suhteliselt hea noodiga, kontrollisime mängu ja arvan, et oleme nüüd valmis. Kõigil on suured lootused ja arvan, et hakkame nüüd võitma ja tegusid tegema. Nüüd on aeg.”

Tartu Ülikooli meeskonna ametlik esitlus toimub sel kolmapäeval kell 18.00. Eesti-Läti korvpalliliiga hooaega alustab klubi laupäeval kell 17.00, kui võõrsil kohtutakse BC Valga-Valka/Maks & Mooritsaga.

scroll to top