Tartu õnnestus avapoolajal, kuid Kalev/Cramo tegutses teisel poolajal otsustavalt

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas toimus neljapäeval üks mäng, milles Tartu Ülikool Maks & Moorits võõrustas BC Kalev/Cramot. Kui hooaja esimese omavahelise mängu oli Tartu suurelt kaotanud, siis nüüd võideti avaveerand 22:18 ja poolajaks oldi taga vaid punktiga. Kolmas veerandaeg kuulus aga kalevlastele 22:12 ning kokkuvõttes teenis kohtumise favoriit 78:60 võidu.

Tartu Ülikool Maks & Moorits – BC Kalev/Cramo 60:78 (22:18, 12:17, 12:22, 14:21)

Visketabavuses jäi Kalev/Cramo 46% – 35% peale ja lauavõitlus võideti 39:34 (ründelaud 8:8). Korvisööte andis Kalev/Cramo rohkem 18:13 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 8:5. Pallikaotuseid kogunes Tartul 13, Kalev/Cramol 11.

Janis Kaufmanis viskas Kalev/Cramo parimana 15 punkti, võttis 3 lauapalli ja tegi 3 vaheltlõiget. Marcus Keene sai kirja 12 punkti, 3 lauapalli ja 4 korvisöötu ning Maurice Kemp tõi samuti 12 punkti ja hankis 5 lauapalli.

Charles Barton oli Tartu resultatiivseim 21 punkti ja 5 korvisööduga. Robin Kivi lisas 15 punkti, 6 lauapalli ja 3 korvisöötu ning Hendrik Eelmäe kogus 9 punkti, 3 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga jätkub reedel, 5. veebruaril, kui Rakvere Tarvas võtab koduplatsil vastu Pärnu Sadama.