TLÜ naiskond pidi Ülikoolide Euroopa mängudel tunnistama Bahcesehiri paremust

-Rosemary Rits | Foto: Siim Semiskar

Portugalis Coimbra linnas toimuvatel Ülikoolide Euroopa mängudel teenis Tallinna Ülikooli naiskond 61:70 kaotuse türklannade Bahcesehiri Ülikoolilt.

Kohtumine algas tasavägiselt ning esimene veerandaeg mängiti 18:18 viiki. Seejärel suutis aga Bahcesehir seitsme punktiga ette pääseda ning poolajaks oli seis 34:27. TLÜ-l õnnestus aga omakorda lähemale pääseda ja viimasele neljandikule läksid eestlannad vastu 41:45 seisult. Järgmised kümme minutit kulgesid korviderohkelt, kui Bahcesehir viskas 25 punkti TLÜ 20 vastu. See aga tähendas kokkuvõttes TLÜ-le üheksapunktilist kaotust.

Rosemary Rits viskas TLÜ parimana 14 punkti. 10 silma lisas Marie Roosalu. Vastaste resultatiivseim oli Gülse Ugur 18 punktiga.

Homses mängus minnakse vastamisi Krakowi Tehnikaülikooliga.