TLÜ naiskond pidi Ülikoolide Euroopa mängudel Marburgi paremust tunnistama

-Janett Perv | Foto: Siim Semiskar

Portugalis Coimbra linnas toimuvatel Ülikoolide Euroopa mängudel teenis Tallinna Ülikooli naiskond kohamängul 9. positsioonile kaotuse, kui Saksamaa Marburgi Ülikoolile jäädi alla 50:62.

Marburg asus avaveerandil 23:13 juhtima, aga poolajaks õnnestus TLÜ-l kaotusseis vähendada viiele punktile. Kolmas veerandaeg oli taas vastaste kontrolli all, mis võideti 18:7. Kuigi viimasel neljandikul suutis TLÜ 16:12 parem olla, tuli vastu võtta ikkagi 12-punktiline kaotus.

Janett Perv viskas TLÜ parimana 14 punkti. Sandra Tael lisas 10 silma ja võrdselt 6 punkti tõid Eliise Pajumets, Rosemary Rits ning Greeta Üprus. Võitjate resultatiivseim oli Jennifer Crowder 28 punktiga.

Homme peab TLÜ oma viimase mängu turniiri 11. koha peale. Vastaseks saab Vilniuse Ülikooli ja Ungari Kehakultuuri Ülikooli paari kaotaja.