fbpx
Close

Treeningutele naasnud Erik Keeduse tänavuse hooaja debüüt jääb uude aastasse

-Erik Keedus | Foto: Siim Semiskar

-Erik Keedus | Foto: Siim Semiskar

Kui Eesti spordimeedias levis neljapäeva hommikul enne BC Kalev/Cramo kohtumist lätlaste Jurmala Betsafe’iga uudis, et pikalt raske põlvevigastuse tõttu eemal olnud Erik Keedus võib juba mänguvormi selga tõmmata, siis reaalsus kujunes ikkagi selliseks, et 28-aastane ääremängija vaatas kohtumist pikkades dressides vahetuspingilt.

Korvpall24.ee portaal uuris mängumehelt pärast lõpuvilet, kui kaugel tema naasmine reaalselt on ning selgus, et selleks hetkeks oli Keedus teinud tiimiga kaasa kolm pallitrenni. “Päris raske on olnud. Kuna korvpallis on koormused hoopis teistsugused kui üksi treenides, siis tõmbas alguses hinge kinni. Aga järjest paremaks on läinud,” sõnas aprillis põlve vigastanud ääremängija.

Keedus lisas, et hetkel ta veel alateadlikult on treeningutel veidi viga saanud jalga hoidnud ning suurenenud intensiivsuse ja korvpallimängule eripäraste koormuste tõttu on jalg pärast trenni olnud ka üsna väsinud.

Küsimuse peale, kas pühapäevases VTB Ühisliiga mängus Moskva CSKA vastu loodab ta juba tänavuse hooaja debüüdi teha, vastas Keedus: “Kui üldse, siis saan CSKA mängus vormi selga panna ja soojenduse kaasa teha.” Seega, tõenäoliselt näevad kõik Kalev/Cramo ja Eesti korvpalli fännid Keedust taas tagasi uue aastanumbri sees.

Jaanuari alguses on tiimil Eesti-Läti liigas 6. jaanuaril ees võõrsil kohtumine Keeduse endise kodumeeskonna TalTechiga ning 9. jaanuaril sõidetakse külla suurele rivaalile Riia VEF-ile. VTB liigas jätkuvad mängud 13. jaanuaril, kui võõrsil mängitakse Minskis sealse Tsmokiga, kus pallimas näiteks ka ekskalevlane Vitali Ljutõts.

scroll to top