FOTOD | TTÜ andis Pärnule lahingu, kuid teenis siiski hooaja 16. kaotuse

-Pärnu Sadam | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas ei lasknud täna Pärnu Sadam end üllatada ja võitis TTÜ meeskonda 76:67.

Esimese veerandaja võitsid võõrustajad 27:20, kuid seejärel läks Pärnu samm-sammult eest ära. Poolajaks olid külalised punktiga ees ja enne viimast veerandaega juhiti 58:53. TTÜ vahendas korraks kaotusseisu veel 57:58 peale, aga pärnakad eduseisu enam käest ei lasknud.

Võitjate parimana tõi Saimon Sutt 18 punkti ja 7 lauapalli. Siim-Markus Post lisas 16 silma ning võrdselt 10 punkti viskasid Mihkel Kirves ja Karl-Martin Kask. TTÜ poolelt tõi 16 punkti ja 11 lauapalli Toomas Raadik. Sama palju punkte jäi ka Sander Viilupi nimele ning 11 silma kogus Norman Käbin.

Turniiritabelis on Pärnu Sadam kaheksa võidu ja 12 kaotusega kuuendal kohal, TTÜ (3-16) on seitsmes.