Kalev/Cramo naaseb Permist kindla kaotusega

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

Kalev/Cramo korvpallimeeskond kohtus täna võõrsil VTB Ühisliiga mängus Permi Parmaga ning teenis seal kindla, 84:104 kaotuse.

Mängusaatus otsustati suuresti ära juba esimesel veerandajal, mille Parma 30:9 võitis. Cramo suutis vahet hoida 20 puntki juures ning mitmel korral vähendati kaotusseisu veelgi väiksemaks, kuid alati oli võõrustajatel vastus olemas. Neljandal veerandajal jõudis Cramo 11 punkti kaugusele, ent selle peale vastas Parma kiire, 5:0 spurdiga, ning külaliste jaoks enam võimalust ei tekkinud.

Isaiah Briscoe viskas Cramo parimana 25 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 3 korvisöötu. Erik Keeduse arvele jäi 11 silma ning Branko Mirkovic tõi 10 punkti. Thomas van der Mars lisas 9 punkti ja 8 lauapalli. Võitjate resultatiivseim oli 24 punkti visanud ja koguni 17 (!) korvisöötu andnud Codi Miller-McIntyre.

Viirushaigusest paraneva peatreeneri Donaldas Kairyseta mängul käinud Cramo (4-12) paikneb turniiritabelis eelviimasel ehk 12. kohal. Parma (5-9) tõusis seitsmendaks.

Järgmises VTB mängus läheb Kalev/Cramo 8. märtsil võõrsil vastamisi Riia VEF-iga.