fbpx
Close

Roberts Štelmahers: tahaksin vabandada kogu meeskonna nimel selle eest, mida me viimasel ajal väljakul näidanud oleme

-Roberts Štelmahers | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna mänguvorm on pärast 1. novembri vägevat koduvõitu Moskva CSKA vastu läinud suurte sammudega allamäge ning peatreener Roberts Štelmahers palus seetõttu toetajatelt avalikult vabandust.

Esmalt kaotati võõrsil lisaajal 91:93 tol momendil Ühisliigas veel võiduta olnud Minski Tsmokile, siis saadi Meistrite liigas samuti võõrsil hävitav 66:99 kaotus Oostende meeskonnalt ja esmaspäeval jäädi kindlalt 53:80 alla Permi Parmale.

Klubi peatreener Roberts Štelmahers võttis kogu tiimi nimel Kalevi sotsiaalmeedias sõna: “Ma tahaksin pärast eilset mängu vabandada kogu meeskonna nimel meie fännide ees selle eest, mida me viimasel ajal väljakul näidanud oleme. Aitäh kõikidele toetajatele, kes usuvad meisse ning käivad meie mängudel. Me väga hindame Teid, kuid me peame palju paremini mängima, et väärida Teie toetust ja austust.”

Kalev/Cramol on võimalus nüüd enne koondisepausi veidi Eesti-Läti liiga mängudega hoogu koguda, kui kolmapäeval kohtutakse Tallinna Kaleviga ja laupäeval TalTechiga.

scroll to top