fbpx
Close

INTERVJUU | Janne Pulk: kui oled üheksa kuud nurgas istunud ja järsku pead hakkama palliga toimetama, siis see võtab aega

Avatar
-Janne Pulk | Foto: Polisportiva “A. Galli” Basket Facebook

Eelmised aastad Saksamaa kõrgliigas pallinud Eesti naistekoondise tagamängija Janne Pulk läks tänavuseks hooajaks Itaalia tugevuselt teise liigasse, et tunda ainsa võõrmängijana suuremat vastutust ja teenida korralikke mänguminuteid.

Enne koondisepausi jõudis 21-aastane ja 175 cm pikkune Pulk kaasa teha viies liigamängus ning tema naiskonnal San Giovanni Valdarnol on lõunaregiooni tabelis hetkel neli võitu ja üks kaotus. Eestlanna sõnul on tiim komplekteeritud eesmärgiga tõusta Itaalia kõrgliigasse ja seetõttu hooaja esimese kaotuse järel tuli klubi juhtkonnale aru anda.

Korvpall24 portaalile naiste koondise treeningul intervjuu andnud Pulk oli enda seniste esituste suhtes kriitiline, kuna senise parima ja halvima esituse vahe on olnud liiga suur. Senise viie mänguga keskmiselt 13 punkti, 2,6 lauapalli ja 1,2 resultatiivset söötu kogunud Pulk on oma punktirekordiks visanud 22 silma, kuid kahes mängus on sisse tulnud ka kehvem õhtu, kus kolmepunktivisked ei taha kuidagi tabada.

Janne, mis tundega koondise juures oled? Koondisel on uus peatreener. Kas on midagi suurt muutunud ka?

Eks ikka uued asjad. Tulin siia hea tunde, uudishimu ja uue hingamisega. Eks näis, kuidas esimeses aknas asjad toimima hakkavad. Ilmselgelt perfektselt veel midagi välja ei tule, aga kindlasti mingi muutus juba on, kuid eks seda saab nüüd mängudes näha.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline