fbpx
Close

INTERVJUU | Janne Pulk: kui oled üheksa kuud nurgas istunud ja järsku pead hakkama palliga toimetama, siis see võtab aega

-Janne Pulk | Foto: Polisportiva "A. Galli" Basket Facebook

Eelmised aastad Saksamaa kõrgliigas pallinud Eesti naistekoondise tagamängija Janne Pulk läks tänavuseks hooajaks Itaalia tugevuselt teise liigasse, et tunda ainsa võõrmängijana suuremat vastutust ja teenida korralikke mänguminuteid.

Enne koondisepausi jõudis 21-aastane ja 175 cm pikkune Pulk kaasa teha viies liigamängus ning tema naiskonnal San Giovanni Valdarnol on lõunaregiooni tabelis hetkel neli võitu ja üks kaotus. Eestlanna sõnul on tiim komplekteeritud eesmärgiga tõusta Itaalia kõrgliigasse ja seetõttu hooaja esimese kaotuse järel tuli klubi juhtkonnale aru anda.

Korvpall24 portaalile naiste koondise treeningul intervjuu andnud Pulk oli enda seniste esituste suhtes kriitiline, kuna senise parima ja halvima esituse vahe on olnud liiga suur. Senise viie mänguga keskmiselt 13 punkti, 2,6 lauapalli ja 1,2 resultatiivset söötu kogunud Pulk on oma punktirekordiks visanud 22 silma, kuid kahes mängus on sisse tulnud ka kehvem õhtu, kus kolmepunktivisked ei taha kuidagi tabada.

scroll to top