fbpx
Close

Keltern lunastas oodatult koha Bundesliga poolfinaalis

-Mailis Pokk (#11) ja Janne Pulk (#13) ning Kelterni korvpallinaiskond | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

-Mailis Pokk (#11) ja Janne Pulk (#13) ning Kelterni korvpallinaiskond | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

Saksamaa kõrgliigas said selgeks kõik neli poolfinalisti. Oma teise veerandfinaalkohtumise pidas Janne Pulga ja Mailis Poki koduklubi Kelterni Rutronik Stars. Suurim Bundesliga tiitlipretendent tegutses Halle’is võõrustajatest veidi kindlamalt ja võttis võidu 72:64 (17:21, 24:11, 21:18, 10:14) ning läks mängudega 2:0 poolfinaali. 

Otsustavaks kujunenud veerandfinaalis viskas Kelterni poolelt enim punkte Alexsandria Kiss-Rusk, kelle arvele kogunes 20 punkti. Talle järgnes Jasmine Thomas 17 ning Emmanuella Mayombo 12 silmaga. Eestlannad punktiarvet ei avanud. Kuigi punkte Mailis Pokk ei visanud, noppis eestlanna kaks lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Janne Pulk väljakul ei käinud.

Võõrustajate poolelt viskas Eilidh Sipmson 17 punkti. Talle järgnes Charlotte Kreuter 16 punktiga. Ka teistes veerandfinaalides said edasipääsejad selgeks kahe mänguga, kui Herner võitis Freiburgi, Marburg Flippo Basketsit ja suurüllatusena Osnabrück Wasserurgi, keda arvati teiseks suurimaks pretendendiks tiitlile. Keltern kohtub poolfinaalis Marburgi BC Pharmaserviga.

scroll to top