VÄGEV! Kalev/Cramo lubas CSKA-l visata vaid 56 punkti! Nurger: kõik tiimid on võidetavad, kui mängime oma mängu

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond pakkus oma toetajatele ja kogu Eesti korvpallile tänavuse hooaja alguses veel ühe tõelise maiuspala, kui koduses Saku Suurhallis pandi võitlusliku ja kaitsest lähtunud matši tulemusena selili Euroliiga hiid Moskva CSKA. Lõppnumbriteks jäid 67:56 (17:14, 21:16, 7:10, 22:16).

Mäletatavasti käesoleva kalendriaasta veebruaris ehk eelmise hooaja teisel poolel suutis Kalev Moskva tiimi üle mängida võõrsil. Seal oli platsil aga hoopis erinev mängupilt, kui kõrge skooriga matšis sai Eesti meister 107:102 võidu. Ka veidi hiljem Tallinnas peetud korduskohtumises oli Kalev avapoolaja võitjaks, kuid siis hakkas CSKA mängumasin teisel poolajal korralikult tööle. Täna seda aga kogu 40 minuti jooksul ei juhtunudki.

Kalev sai kohe esimesel veerandajal korralikult minema, olles küll pea kogu perioodi kerges kaotusseisus, kuid võites lõpuks avaveerandi kolme punktiga. Kohati väga kinniseks kujunenud mängus hoidis Kalev lauavõitluse kenasti kontrolli alla (41 vs 34) ning CSKA kinkis omajagu punkte ära vabaviskejoonelt, kust Venemaa suurklubi tabas vaid 14/24 ehk 58%.