fbpx
Close

Talendikas Riia VEF-i tagamees pakatab enesekindlusest: meie tahame selle liiga ära võita

-Kristers Zoriks | Foto: Renars Koris

Paf Eesti-Läti liiga seni parim resultatiivsete söötude andja on olnud Riia VEF-i 23-aastane lätlasest mängujuht Kristers Zoriks, kes hiljutises kohtumises KK Viimsi/Sportlandi kostitas suisa 13 korvisööduga. Ülimalt enesekindel mängumees, kes on juba korralikult kanda kinnitanud ka Läti koondises, ei tee saladust, et tahab VEF-i Eesti-Läti liiga võitjaks tüürida.

Hooajal 2019/20 koos Matthias Tassiga USA üliõpilasliigas NCAA pallinud Zoriks naasis pärast ühte kolledžiaastat kodumaale ning murdis ennast kohe korralikult VEF-i põhirotatsiooni. Sarnaselt meie Kalev/Cramole on ka Riia VEF pallimas lisaks ka eurosarjas ning kahe esimese Meistrite liiga kohtumisega oli Zoriks teeninud VEF-i poolel kõrgeimad minutid (30,5) ja hoidis keskmiselt 15,5 punktiga resultatiivseima ja 4,5 korvisööduga parima otsustava söödu andja au enda nimel.

Nagu öeldud, käis Korvpall24 Zoriksit ja Riia VEF-i kaemas 24. oktoobril Viimsis, kus rääkisime tagamehega näiteks Eesti-Läti liiga favoriitide ringist ja tema isiklikest tulevikuambitsioonidest.

scroll to top