fbpx
Close

Talendikas Riia VEF-i tagamees pakatab enesekindlusest: meie tahame selle liiga ära võita

Avatar
-Kristers Zoriks | Foto: Renars Koris

Paf Eesti-Läti liiga seni parim resultatiivsete söötude andja on olnud Riia VEF-i 23-aastane lätlasest mängujuht Kristers Zoriks, kes hiljutises kohtumises KK Viimsi/Sportlandi kostitas suisa 13 korvisööduga. Ülimalt enesekindel mängumees, kes on juba korralikult kanda kinnitanud ka Läti koondises, ei tee saladust, et tahab VEF-i Eesti-Läti liiga võitjaks tüürida.

Hooajal 2019/20 koos Matthias Tassiga USA üliõpilasliigas NCAA pallinud Zoriks naasis pärast ühte kolledžiaastat kodumaale ning murdis ennast kohe korralikult VEF-i põhirotatsiooni. Sarnaselt meie Kalev/Cramole on ka Riia VEF pallimas lisaks ka eurosarjas ning kahe esimese Meistrite liiga kohtumisega oli Zoriks teeninud VEF-i poolel kõrgeimad minutid (30,5) ja hoidis keskmiselt 15,5 punktiga resultatiivseima ja 4,5 korvisööduga parima otsustava söödu andja au enda nimel.

Nagu öeldud, käis Korvpall24 Zoriksit ja Riia VEF-i kaemas 24. oktoobril Viimsis, kus rääkisime tagamehega näiteks Eesti-Läti liiga favoriitide ringist ja tema isiklikest tulevikuambitsioonidest.

See on parem, kui eelmisel aastal, ainuüksi juba sellepärast, et põhiturniiril on Eesti klubid ka juures. Samuti on meeldiv näha, et Viimsi on sellesse paati juurde tulnud. Ilmselt liiga läheb aasta-aastalt paremaks. Täna meil Viimsi vastu läksid visked hästi ja nendel mitte, seeläbi saime tervet mängu kontrollida, kuid see ei näita kindlasti nende tõelist taset.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline