fbpx
Close

Ogre peatreener: võtan Valge ees mütsi maha; MVP Riley: tahame tänavusel hooajal võita kolm tiitlit!

-Jalen Riley | Foto: Siim Semiskar

Nädalavahetusel toimus koduse korvpallihooaja üks tipphetki, kui läbi sai Paf Eesti-Läti liiga. Riias toimunud finaalturniiril teenis muljetavaldavat mängu näidanud Riia VEF tiimi ajaloo esimese Eesti-Läti liiga trofee ning ülejäänud medalikomplektid sõitsid koos hõbeda saanud KK Viimsi/Sportlandi ja kolmanda koha teeninud Pärnu Sadamaga Eesti poole.

Kuna kodumaises meedias on meie klubi mängijate poolt öeldut mitmekülgselt kajastatud, siis keskendume Korvpall24 portaali veergudel siin artiklis rohkem Läti klubide meeste mõtetele, kui sõna saavad kolmandat korda Eesti-Läti liigas finaali jõudnud, aga esimest korda tiitliga lahkuva Riia VEF-i tagaliini liider Jalen Riley ning Ogre meeskonna poolel finaalturniiril täielikult põrunud Kristaps Dargais ning peatreener Uldis Švede.

Poolfinaalis BK Ogre koguni 116:55 alistanud ja finaalis Viimsist 95:64 jagu saanud Riia VEF-i poolelt valiti ka finaalturniiri kõige väärtuslikum mängija ehk MVP, kelleks osutus 29-aastane ameeriklasest tagamees Jalen Riley, kes poolfinaalis viskas 23 punkti ja finaalis lisas 20 silma.

scroll to top