fbpx
Close

INTERVJUU | BK Ogre peamänedžeriks tõusnud Rinalds Sirsninš: vähemalt ühe mängu üritan sel hooajal kaasa teha

-Rinalds Sirsninš | Foto: Siim Semiskar

Lõpuks on kätte jõudnud see hetk, kus Eesti-Läti liiga klubide tagamängijad saavad kergendatult hingata, kuna eelmised viis hooaega Ogre särgis vastaste tagaliine tabavate kolmestega terroriseerinud 37-aastane lätlasest snaiper Rinalds Sirsninš on mänguvormi vahetanud pastaka ja arvuti vastu. Nimelt võttis Sirsninš suvel vastu pakkumise hakata BK Ogre peamänedžeriks.

Korvpall24 tegi Sirsninšiga pikema intervjuu, et selgitada ka seda, et miks on ta endiselt klubi nimekirjas ka mängijana üles antud. Lätlase kinnitusel on tal plaan siiski vähemalt ühes kohtumises ka ise platsile joosta, kuid seni on kogu hooaja algus läinud uue ameti nippide ja nõksude avastamisele.

Hooajal 2011/12 Rakvere Tarva särgis meeldejääva hooaja teinud Sirsninšiga rääkisime tema peamänedžeri ametist, Eesti-Läti liiga kõige suurema potentsiaaliga eestlastest, heaks viskajaks saamisest, Läti korvpalli hetkeseisust ning praegusest koondiseakende süsteemist. Lisaks käib Sirsninš välja enda Läti korvpallurite kõigi aegade viisiku ning räägib huvitava loo Andres Sõbra kunagiste kaitsesüsteemide kohta.

scroll to top