fbpx
Close

INTERVJUU | Üks nädal Obradovic, siis Tomic – Maik-Kalev Kotsar pole pidanud Eurocupi tasemes pettuma!

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: imago images/camera4+/Scanpix

Tänavune hooaeg on Eesti korvpallifännide jaoks üsna erakordne, kuna päris pikka aega pole erinevad üle-euroopalised sarjad siin nii palju tähelepanu saanud. Kuna Sander Raieste pole tänavu Euroliigas veel Baskonia koosseisu kuulunud, siis ilmselt kõige kõvemat taset on meie meestest seni saanud tunda Eesti koondise keskmängija Maik-Kalev Kotsar, kelle koduklubi Hamburg Towers lööb kaasa Eurocupi turniiril.

Tänavuseks hooajaks ka formaati muutnud Eurocup on Kotsari jaoks alanud suurepäraste väljakutsetega, kui kohe avavoorus tuli rinda pista ühe tänavuse hooaja favoriidi Belgradi Partizaniga, kus platsil mitmed eelmise hooaja Euroliiga mehed ning treeneripingil korvpallimaailma üks legendaarsemaid treenereid Željko Obradovic. Teises matšis sõideti külla Hispaaniasse Badalona Joventuti meeskonnale ja Kotsarit ootas ees duell viimase ca 15 aasta ühe Euroopa osavama korvialuse jõu Ante Tomiciga.

Korvpall24 võttis Kotsariga ühendust ja palus mehelt eksklusiivset intervjuud, et kõik meie lugejad saaks nendest hooaja alguse emotsioonidest osa. 24-aastane ja 211 cm pikkune Kotsar rääkiski muuhulgas, mille poolest Obradovici poolt juhendatud Partizani tiim talle sügava mulje jättis ning mis plaaniga läks ta Tomicit ohjeldama. Lisaks palusime Kotsaril iseloomustada erinevate nurkade alt Hamburgi tänavust löögirusikat.

scroll to top