fbpx
Close

Baskonia spordidirektor ütles välja Maik-Kalev Kotsari järgmise hooaja mängupaiga ning palju muud huvitavat

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: Baskonia Twitter

Vitoria-Gasteizi linna korvpallimeeskonna Baskonia spordidirektor Felix Fernandez astus hiljuti meedia ette, et teha kokkuvõte möödunud hooajast ja kommenteerida klubi järgmise hooaja plaane. Fernandez kinnitas teateid ameeriklasest mängujuhi Darius Thompsoni Anadolu Efesisse kolimisest ning kommenteeris ka meeskonna uusi lepinguid ja nimetas mängijaid, kes klubisse jäävad.

Baskonia jaoks oli eelmine aasta üldiselt tähelepanuväärne, sest klubi muutis oma kodusaali Fernando Buesa Arena kindluseks ja mängis üht Euroopa atraktiivsemat korvpalli. Klubi soovib peatreener Joan Penarroyaga eesotsas “olla ambitsioonikas ja säilitada atraktiivse ja põneva mängustiiliga DNA”, kommenteeris Baskonia spordidirektor. Eeldatavasti kuulub tiimi 13 mängijat ja eelhooaeg algab 21. augusti paiku.

Fernandez kinnitas, et Baskonia peab Euroliigas piisavalt palju mänge võitma, et pääseda play-off’i ja ACB liigas tuleb otsustavatel hetkedel paremini hakkama saada. Selles mõttes võiksid praeguseks välja hõigatud tugevdused Nico Mannion ja Nikos Rogkavopoulos pakkuda erinevaid lahendusi selle eesmärgi suunal liikumisel.

scroll to top