fbpx
Close

INTERVJUU | Maik-Kalev Kotsar Baskonia mängujuhtidega klapi leidmisest, Ivanovici peapesudest ja Howardi hulludest kolmestest

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: Siim Semiskar

Sel nädalal kogunes Eesti meeste rahvuskoondis, et alustada uut Euroopa meistrivõistluste valikmängude tsüklit. Teiste seas on koondise ridades Euroliigas ja Hispaania kõrgliigas palliv Maik-Kalev Kotsar. Intervjuus Korvpall24.ee portaalile rääkis 27-aastane Baskonia mängumees oma senisest hooajast ja koondisega liitumisest. 

Tänu sellele, et Euroliiga tegi koondiseaknas mängupausi, said Eesti rahvuskoondisega liituda ka Baskonias pallivad eestlased. Teist hooaega Hispaanias mängiv 211 cm pikkune Kotsar on kohalikus liigas visanud seni peetud 21 kohtumises keskmiselt 19 minutiga 7 punkti, võtnud 3,5 lauapalli ja jaganud 1,5 korvisöötu. Euroliigas on eestlase arvele jäänud 19 minutiga 6,2 silma, 3,5 lauapalli ja 1,3 resultatiivset söötu.

Koondisega liitunud 27-aastane keskmängija rääkis käimasolevast klubihooajast, muutunud rollist ja edasiminekutest. Samuti tegime juttu koondisesse tulemisest ning Baskonia suhtumisest sellesse. Lisaks saime teada, kas Kotsar tunneb puudust eelmisel hooajal meeskonnas pallinud mängujuhist ja mis on muutunud pärast seda, kui peatreeneriks tuli Duško Ivanovic. Muuhulgas rääkisime eestlasega tema tulevikuplaanidest ja uurisime, kas ja mis pakkumised tal hetkel laual on.

scroll to top