fbpx
Close

INTERVJUU | Indrek Reinbok: proovime aktiivselt võistkonda ümber ehitada ja leida parimaid variante, mis meile jõukohased on

-BC Kalev/Cramo | Foto: BC Kalev/Cramo Facebook

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond on uut kalendriaastat alustanud muutuste tuules, kui pärast Meistrite liigas alagrupiturniirile pidama jäämist on tagaliinis tehtud kaks muudatust. Davion Berry ja nüüdseks ka JeQuan Lewis on tiimist lahkunud ning asemele on tulnud Donovan Jackson ja ühte meest veel otsitakse.

Korvpall24 võttis eelmisel nädalal peetud Paf Eesti-Läti liiga kohtumisel Tallinna Kalevi vastu hõlmast kinni Kalev/Cramo abitreeneril Indrek Reinbokil, et rääkida debüüdi teinud uuest tagamehest Jacksonist, võimalikest järgmistest muudatustest koosseisus ning keskendumisest järgmisele eesmärgile, milleks on VTB Ühisliigas play-off’i pääsemine.

Intervjuu lõpetuseks puudutasime veidi ka täna õhtul toimuvat Ühisliiga kohtumist Moskvas, kus sealne CSKA võõrustab neid 2021. kalendriaasta sees kahel korral üllatada suutnud Kalevit olukorras, kus Venemaa tippklubi minek on viimasel ajal olnud kõike muud kui veenev.

scroll to top