fbpx
Close

INTERVJUU | Martinš Meiers: eestlaste ja leedukate vastu mängides oleme valmis isegi platsi sööma, et võit võtta

-Martinš Meiers | Foto: Siim Semiskar

Endine Läti koondislane ja väga kireva karjääri jooksul Euroopas tegusid teinud 208 cm pikkune keskmängija Martinš Meiers on uuel hooajal tõmbamas selga mulluse Eesti pronksiklubi BC Kalev/Cramo särki. Laenulepinguga Prantsusmaa esiliigaklubist Elan Chalonist Kaleviga liitunud 31-aastane Meiers on oma karjääri jooksul sattunud mängima lausa kaheksa (Eesti ja Läti on sisse arvestatud – toim.) erineva riigi klubide eest. Ühed nimekamad neist on Kaasani Unics, Astana, Riia VEF ja Buducnost Voli. 

Läti koondisega neljal EM-finaalturniiril käinud Meiersi jaoks oli viimane hooaeg väga edukas, kui ta tuli Poola klubi Wroclawi Slaskiga riigi meistriks. Palju Euroopas karastust saanud Meiers on samuti mängida saanud tummises Balkani liigas, Euroopa tugevuselt teises klubisarjas Eurocup, VTB Ühisliigas ja Saksamaa Bundesligas. Korvpall24 portaalil oli võimalus Meiersiga veidi juttu teha, kui rääkisime Kalevist, eelnevatest hooaegadest, Läti koondisest ja paljust muust põnevast. 

Intervjuust tuleb välja nii mõndagi huvitavat. Näiteks see, kes korvpallimaailma superstaaridest 2011. aasta EM-finaalturniiril Leedus talle kõige enam muljet avaldas, mis põnevas valdkonnas näeb Meiers enda tulevikku pärast korvpallikarjääri lõpetamist ning milline mulje Tallinnast talle esimese hooga linnas liikudes jäi.

scroll to top