fbpx
Close

Tüdrukute korvpallipäev kutsub osalema kõiki U12 ja U13 vanuseklassi tütarlapsi

-Tüdrukute korvpall | Foto: Siim Semiskar

-Tüdrukute korvpall | Foto: Siim Semiskar

9. ja 10. juunil toimub Haapsalus, Wiedemanni spordihoones Tüdrukute korvpallipäev, kuhu oodatakse esimesel päeval 2005. ja teisel 2006. aastal sündinud tütarlapsi.

Tüdrukute korvpallipäeva eesmärk on tuua rohkem noori korvpalli juurde. Osaleda võivad kõik antud vanuses tüdrukud, kellel on huvi mängu vastu!

Ürituse eestvedaja, Eesti naiste rahvuskoondise peatreeneri Janne Schasmini, sõnul pole eelnev kogemus korvpallipäeval osalemiseks vajalik. „Eelkõige on oodatud need tüdrukud, kes tahaksid korvpalliga tegelema hakata, aga ka need, kes juba trennis käivad. Kindlasti on kevadiste finaalide taustal tekkinud paljudel noortel huvi korvpallimängu vastu. Tule korvpallipäevale kohale ja meil saab tore olema!“ innustas Schasmin kõiki huvilisi osa võtma.

Treeningpäevi viib läbi tunnustatud korvpallitreener Howard Frier koos noorte alustavate treeneritega. Oma kogemusi tulevad jagama ka Eesti koondise mängijad Mailis Pokk, Maaja Bratka, Rosemary Rits, Janne Pulk ja Martha-Liisa Oinits.

Sel hooajal Saksamaa meistriks tulnud koondise kapten Pokk paneb samuti südamele, et korvpallipäev on mõeldud kõigile U12 ja U13 vanuses tüdrukutele. „Ürituse mõte on kokku kutsuda antud vanuse lapsi üle Eesti, et veeta üks vahva ning sportlik korvpallipäev naistreenerite käe all ning treenida koos naiste koondise mängijatega. Tulge kohale ja mängime koos!“

U12 vanuse tüdrukud saavad registreerida SIIN ja U13 noored korvpallihuvilised SIIN! Osavõtutasu on 7 EUR (sisaldab Tüdrukute korvpallipäeva t-särki ja lõunasööki). Lisainformatsioon – janne@bcstar.ee

scroll to top