Hugo Erkmaa ja Firenze tunnistasid finaalseerias taas vastase suurt üleolekut

-Hugo Erkmaa | Foto: Fiorentina Basket Facebook

Itaalia tugevuselt kolmanda liiga ehk Serie B vahegrupi B finaalseeria jätkus Hugo Erkmaa koduklubi Firenze jaoks teise kaotusega, kui võõrsil jäädi Cento Balturi võistkonnale alla 53:79.

Juba avaveerandil pidi Firenze võõrustajate 24:15 paremust tunnistama ning poolajaks paisus vahe 12 punktile. Kolmanda veerandaja lõppedes oldi 20 silmaga kaotusseisus ja kokkuvõttes sai Cento Balturi kirja 26-punktilise võidu.

Hugo Erkmaa pääses platsile ligi 1,3 minutiks, mille jooksul tal punktiarvet avada ei õnnestunud. Eestlane sooritas 2 isiklikku viga. Meeskonna parimana viskas Salvatore Genovese 10 punkti, võitjatele tõi Adrian Chiera 17 punkti.

Seeria kolmas mäng toimub 1. juunil. Kui Cento Balturil õnnestub järjekordne võit teenida, siis pääsevad nemad edasi koos kolme ülejäänud vahegruppide võitjatega Final Four turniirile. Seal selguvad kolm meeskonda, kes saavad tuleval hooajal võimaluse mängida Serie A2-s ehk tugevuselt teises liigas.