Vägeva esituse teinud Ihring vedas Rapla kindlalt hooaja kaheksanda võiduni

-Mario Ihring | Foto: Siim Semiskar

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas toimus pühapäeval üks mäng, milles Rapla Avis Utilitas võõrustas Tartu Ülikool Maks & Mooritsat. Esimese veerandaja võitis Rapla 14 punktiga ning poolajaks oli vahe paisunud 29-punktiliseks. Teine poolaeg oli nii vaid lõppskoori vormistamise küsimus ja Rapla teenis lõpuks 103:69 võidu.

Rapla Avis Utilitas – Tartu Ülikool Maks & Moorits 103:69 (25:9, 30:17, 27:17, 21:26)

Visketabavuses jäi Rapla 63% – 42% peale ja lauavõitlus võideti 33:21 (ründelaud 9:8). Korvisööte andis Rapla rohkem 32:17 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 8:5. Pallikaotuseid kogunes Raplal 16, Tartul 17.

Mario Ihring oli Rapla resultatiivseim 20 punkti, 9 lauapalli ja 11 korvisööduga. Al-Wajid Aminu lisas 17 silma ja 6 lauapalli ning Roberts Freimanis ja Sven Kaldre järgnesid 12 punktiga. Võrdselt 11 punkti lisasid Saimon Sutt ja Shaquille Doorson.

Hendrik Eelmäe viskas Tartu poolelt 14 punkti. Toomas Raadik Kogus 13 punkti ja 6 lauapalli ning Patrik Saal tõi samuti 13 silma. Joonas Anton Jürgenstein sai kirja 10 punkti ja 4 korvisöötu.

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas peetakse järgmine mäng ära teisipäeval, 15. detsembril, kui Pärnu Sadam kohtub BC Kalev/Cramoga.