Teise ja kolmanda veerandaja suurepärane tegutsemine aitas Sassari liigatabelis kolmandaks

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Itaalia korvpalli kõrgliigas oli Kaspar Treieri kodumeeskond Sassari Dinamo laupäeval võõrustamas Treviso De’Longhi võistkonda, kellest saadi 97:93 (21:29, 19:9, 33:25, 24:30) jagu.

Kahepunktiviskeid tabas Sassari paremini 64,3% – 50,0% ning samuti vabaviskeid 86,4% – 80,0%. Kolmepunktivisetel oli parem Treviso 38,2% – 34,8%. Lauavõitluse võitis Sassari 37:35 (ründelaud 13:10 Trevisole). Korvisööte andis Sassari rohkem 23:17, vaheltlõikeid tegi enim Treviso 10:5. Pallikaotuseid kogunes Sassaril 14, Trevisol 10.

Kaspar Treier teenis mänguaega 6 minutit, aga punktiarvet ta ei avanud, eksides ainsal lähiviskel. Statistikasse kogunes 2 lauapalli üks korvisööt ja pallikaotus.

Jason Burnell oli Sassari parim 20 punkti ja 10 lauapalliga. Miro Bilan ja Eimantas Bendzius lisasid võrdselt 17 punkti ning Justin Tillman järgnes 14 punkti ja 6 lauapalliga. Filip Kruslin sai kirja 11 silma.

Treviso poolelt tõi David Logan 25 punkti. DeWayne Russell kogus 20 punkti ja 6 korvisöötu ning Nicola Akele nimele jäi 17 punkti ja 6 lauapalli.

Turniiritabelis jätkab Sassari viie võidu ja nelja kaotusega kolmandal kohal. Treviso paikneb nelja võidu ja viie kaotusega üheksandal positsioonil.

Sassari on taas võistlustules 20. detsembril, kui võõral väljakul kohtutakse liiga liidri Milano AIX Armani Exchange meeskonnaga.