fbpx
Close

Valga-Valka suurima punktitooja jaoks on hooaeg läbi

Avatar
-Michael Best | Foto: Siim Semiskar

BC Valga-Valka/Maks&Moorits korvpallimeeskond kaotas reedel 83:90 TalTechile, mis oli nende hooaja kuuendaks kaotuseks. Võiduarve on veel avamata ja lisaks sellele jäädi ilma oma suurimast skooritegijast Michael Best’ist.

“Nagu eelmistel kordadel, lõpetasime me kolmandal veerandajal mängimise. Tegime lihtsaid vigu, vastased viskasid kergeid korve ja asusid juhtima. Pärast seda oli meil väheste mängijatega raske tagasi tulla,” ütles Valga-Valka peatreener Marko Zarkovic Lõuna-Eesti Postimehe vahendusel.

Viimases kohtumises ei teinud Valga-Valka eest kaasa korvialused jõud Timo Eichfuss ja Michael Best, kes tänavuse hooajaga on olnud meeskonna resultatiivseimad keskmiselt 13,6 punkti ja 6,2 lauapalliga ning 15,2 punkti ja 6,8 lauapalliga. Nüüdseks on tõsiasi see, et 208 cm pikkuse ja 26-aastase Best’i jaoks on hooaeg läbi. Eesti-Läti korvpalliliigas punktitoojate edetabelis kümnendal kohal asuv ameeriklane pidi käevigastuse tõttu hiljuti operatsioonil käima. “Tema jaoks on hooaeg lõppenud,” kinnitas Zarkovic.

Valga-Valka peab järgmise mängu Eesti-Läti korvpalliliigas 15. novembril, kui võõrsil minnakse vastamisi Rakvere Tarva meeskonnaga.

scroll to top
Inline
Inline