fbpx
Close

Balti liiga oktoobrikuu parimaks valiti Tartu Ülikool/Kalevi noor liider

Avatar
-Anna Gret Asi | Foto: Siim Semiskar

Tartu Ülikool/Kalevi ja Eesti korvpallinaiskonna 17-aastane tagamängija Anna Gret Asi valiti Douglas Balti liiga oktoobrikuu kõige väärtuslikumaks mängijaks, teatab basket.ee.

Asi kogus rehekuul peetud kolmes mängus keskmiselt muljetavaldavad 27,3 punkti, 6,7 lauapalli ja 5,3 resultatiivset söötu. Tema koduklubi Tartu Ülikool/Kalev võitis kolmest mängust kaks.

Tartlanna võimekus pole korvpallisõpradele enam ammu mingi üllatus, kuid tänavuse hooaja enesekindluse võtmeks peab Asi julgust. “Ma ei karda eksida. Ühel või teisel viisil tuleb eksimusi alati ette, kuid teen omad järeldused ja püüan neist õppida. Kõik hakkab peast pihta.”

Suvel leidis Asi tasakaalu puhkamise ja treenimise vahel ning usub, et sellest oli kasu. “Mu eesmärk mängijana on igas mängus anda oma parim ja nautida iga hetke väljakul. Tahan alati õppida midagi uut,” lisas ta.

Enim arengut vajab neiu hinnangul kaitsemäng ja füüsis, kuid õigete otsuste tegemine väljakul läheb mäng-mängult ja trenn-trennilt paremaks.

Järgmise kohtumise Balti liigas peab Tartu Ülikool/Kalev juba sel pühapäeval, kui kell 16 võõrustatakse Liepaja naiskonda. Eesti koondise särgis näeb värkset Douglas liiga MVP-d juba järgmise nädala lõpus, kui meie rahvusnaiskond võõrustab 2021. aasta EM-valikmängus kolmekordset Euroopa meistrit Venemaad. Pall pannakse TalTechi spordihoones mängu kell 18.30 ja pileteid saab osta kohapealt.

scroll to top
Inline
Inline