Värske karikavõitja domineeris suurima rivaali vastu ka uue aasta esimeses kohtumises

-Tartu Ülikool/Kalev | Foto: Siim Semiskar

Laupäeval jätkus naiste korvpalli meistriliiga hooaeg, kui Tartu Ülikool/Kalev alistas võõrsil Tallinna Ülikooli numbritega 80:56.

Detsembri lõpus üle 25 aasta naiste karika väljapoole Tallinnat viinud tartlannad alustasid ka uue aasta esimest kohtumist enesekindlalt, minnes esimese veerandi järel juhtima 24:7. Jõuvahekorrad ei muutunud ka teisel mänguperioodil, mis tähendas, et poolajapausiks oli taaralinna naiskonna eduseis kasvanud juba 30 punktile, 50:20.

Kohtumise teine poole oli küll tasavägisem, kuid ohtlikult lähedale Janne Schasmini hoolealustele jõuda ei õnnestunudki, kirjutab Basket.ee.

Võitjate parimana kogus naiste meistriliiga detsembri parimaks nimetatud Anna Gret Asi 16 punkti, 7 lauapalli, 5 korvisöötu ja 7 vaheltlõiget. Sandra Reinvald lisas omaltpoolt 15 silma ja 7 lauapalli, Marie Roosalu kontosse kanti 12 punkti ja 7 lauapalli. Hea mängu tegi ka naiskonna kapten Eleriin Vaino, kes tõi 10 punkti, 3 lauapalli, 2 korvisöötu ja 5 vaheltlõiget. Tallinna Ülikooli poolelt viskas Rosemary Rits 15 punkti, haaras 7 lauapalli ja tegi 4 vaheltlõiget, Merike Anderson lisas 13 punkti, 6 lauapalli ja 5 vaheltlõiget.

Naiste meistriliiga jätkub laupäeval, 16. jaanuaril, kui Tartu Ülikool/Kalev võtab kodusaalis vastu G4S Noorteliiga. Kohtumist näeb otseülekandes sport.television.ee vahendusel!