fbpx
Close

Rapla mängule uut vunki andnud tagamees valiti vana aasta lõpu parimaks mängijaks

Avatar
-Mario Ihring | Foto: Siim Semiskar

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga detsembrikuu kõige väärtuslikuma tiitli teenis Eestis Avis Utilitas Rapla tagamängija Mario Ihring ning Lätis Kristaps Mediss Ventspilsi korvpallimeeskonnast. 

192 sentimeetri pikkune Slovakkia koondise mängujuht Ihring aitas Rapla meeskonnal jõulukuul võita kolmest mängust kaks ning tõi sealjuures keskmiselt 20 punkti, 6,3 lauapalli ja 7,7 korvisöötu. Tema efektiivsusnäitaja oli koguni 31. Käesoleval hooajal on 22-aastane tagamängija kerkinud selgelt Rapla põhitegijate hulka – keskmiselt ligi 31 minutit väljakul viibiv Ihring on toonud 17,3 silma, 5,6 lauapalli ja 5,7 korvisöötu mängu kohta.

Möödunud hooajal Slovakkia klubi BK Inter Bratislava särki kandnud Ihring mängis nii kohalikus kõrgemas liigas kui ka eurosarjas Europe Cup. Ta on mänginud ka Horvaatia, Itaalia ja Poola meistriliiga klubides, kirjutab Basket.ee.

Slovakkia kõrgliigas kogus mees eelmisel hooajal 22 kohtumisega keskmiselt 23,5 minutit, 12,4 punkti, 4,5 resultatiivset söötu ja 4,1 lauapalli.

Teisel pool piiri sai detsembri parima mängija autasu BK Ventspilsi 31-aastane ja 188 sentimeetrit pikk tagamängija Kristaps Mediss. Lätlane kogus keskmiselt 20 punkti, 3,3 lauapalli ja 1,3 resultatiivset söötu mängu kohta. Tema koduklubi võitis kõik kolm möödunud kuul peetud kohtumist.

Tänavuse hooaja keskmised näitajad on Medissel järgmised: 11,8 silma, 2,6 lauapalli ja 1,4 korvisöötu. Lisaks Läti kõrgliigale on mees mänginud ka Leedu meistriliigas ja Riia VEF-iga ka Euroopa Meistrite liigas.

Paf League detsembri parim mängija Eestis on Mario Ihring! 👇👏🏀

Posted by Basket on Esmaspäev, 11. jaanuar 2021

scroll to top
Inline
Inline