fbpx
Close

Asi ja Roosalu viskasid kahepeale 42 punkti ning vedasid Tartu taas võidule

-Tartu Ülikool/Kalev | Foto: Siim Semiskar

-Tartu Ülikool/Kalev | Foto: Siim Semiskar

Naiste korvpalli meistriliigas jätkus laupäeval, kui Tartu Ülikool/Kalev alistas külla sõitnud G4S Noorteliiga numbritega 86:66. Marie Roosalu ja Anna Gret Asi kombineerisid 42 silma. Toomas Liivaku hoolealused võitsid avaveerandi 28:8 ja kuigi ülejäänud kohtumine oli tasavägisem, siis ohtlikult lähedale G4S Noorteliiga naiskond enam ei jõudnudki. 

Anna Gret Asi ja Marie Roosalu tõid võitjate kasuks võrdselt 21 punkti ja 9 lauapalli. Esimese arvele jäi ka 7 resultatiivset söötu. Naiskonna kapten Eleriin Vaino tegi samuti soliidse esituse, tuues 16 silma ja koguni 7 vaheltlõiget. Liene Saklaure arvele kogunes 10 punkti. G4S Noorteliiga poolelt tegi enim skoori Marie Anette Sepp, kes tõi pea 30 mänguminutiga 12 silma. Võrdselt 11 punkti peal lõpetasid Keandra Koorits ja Anete Elisabeth Adler, kirjutab Basket.ee.

Tartu jätkab hetkel nelja võidu ja ühe kaotusega meistriliiga esikohal. G4S Noorteliiga esindusnaiskond pole kolme kohtumisega veel võiduarvet avanud. Esimest võitu saavad nad püüdma minna juba teisipäeval, kui kell 17:30 tuleb võõral väljakul vastamisi minna Tallinna Ülikooli naiskonnaga.

Tartu Ülikool/Kalev – G4S Noorteliiga mäng täispikkuses

scroll to top