fbpx
Close

VIDEO | Johan Kärp Pärnu Euroopa ambitsioonist: kui me täna ei proovi, siis hiljem on seda palju raskem teha

-Johan Kärp | Foto: Ekraanitõmmis

-Johan Kärp | Foto: Ekraanitõmmis

Kolmapäeval tuli mõned tunnid enne Pärnu Sadama korvpallimeeskonna kindlat võitu Tartu Ülikool Maks & Mooritsa üle välja uudis, kus avaldati, et Pärnu Sadamal on uuel hooajal ambitsioon lüüa kaasa FIBA Europe Cup sarjas ning selle eesmärgiga on pandud seljad kokku Pärnu linna ja Eesti Korvpalliliiduga.

Korvpall24.ee võttis pärast õhtust liigamängu kaamera ette Pärnu Sadama meeskonna mänedžeri Johan Kärbi, kellel palusime lisaks seni üsnagi edukalt kulgenud hooaja analüüsimisele selgitada lähemalt ka Euroopa korvpalliväljakutele mineku plaani.

“Kuskilt maalt me saime omavahel selle arusaamise, et peaksime mingeid järgmisi samme hakkama mõtlema. Tore on siin Eesti-Läti ühisliigas mängida, aga kui me täna siin olukorras, kus me oleme, ei proovi seda, siis võib-olla hiljem on seda palju raskem teha,” sõnas Johan Kärp Korvpall24.ee portaalile antud videointervjuus.

Kuula ja vaata videost, mida Kärp Pärnu Euroopa ambitsioonide kohta veel rääkis ning kas ja mida tahetakse õppida Eesti klubide senistest üritamistest eurosarjades:

scroll to top