fbpx
Close

VIDEO | Pärnu Sadama viimane täiendus sundis peatreener Rannulat oma plaane muutma

Avatar
-Rob Marberry | Foto: Ekraanitõmmis

Pärnu Sadama korvpallimeeskond teatas kolmapäeval, et viimase pusletükina toodi meeskonda 201 cm pikkune ääremängija Rob Marberry, kes tuleb Eesti mullusesse pronksiklubisse otse USA ülikooliliigast NCAA.

24-aastane Marberry alustas kolledžikarjääri hooajal 2014/15 Western Kentucky ülikoolis, kus tegi kaasa kõigest 12 kohtumises, keskmiselt 6,3 minutit. Seejärel jättis ta ülikoolireeglite tõttu aasta vahele, et siirduda veidi väiksemasse Lipscombi kolledžisse, kus pallis järgmised kolm hooaega põhitegijana.

Kõik oma Lipscombi aastatel mängitud täpselt 100 kohtumist alustas Marberry algrivistuses ja kogus kolme aasta jooksul keskmiselt 25,5 minutit, 14,5 punkti, 4,9 lauapalli ja 2 söötu. Tema visketabavused olid kahestel 62% ja vabavisetel 71,7%. Kolmesejoone tagant see mängumees viskeid ei võtnud.

Pärnu Sadama peatreener Heiko Rannula kommenteeris oma uut hoolealust: “Otsisin pikka, kes mängib rohkem väljas ja viskab eemalt, aga sattusin Robi peale ja nüüd peame natuke esialgseid plaane muutma. Tema tugevuseks on eelkõige korvialune mäng, kuigi ta on korraliku viskega ka eemalt. Väga kindel vend, alati kõrge efektiivsusega ja pika kohta hea söötja.”

Pärnu Sadama Facebooki lehel lisati uue täienduse kohta veel, et ta suudab mängida nii number nelja kui viie peal ning tegemist on hääleka ja liidritüüpi mängijaga, kes on aastaid olnud oma ülikoolitiimi kapteniks.

scroll to top
Inline
Inline