fbpx
Close

VIDEO | Sander Viilup: üle pika aja saime nüüd kaks päeva teha 5-5 trenni

Avatar
-Sander Viilup | Foto: Ekraanitõmmis

Pühapäeval peeti Tallinna Tehnikaülikooli spordihoones haarav kohtumine Paf Eesti-Läti korvpalliliigas, kui TalTech alistas külla sõitnud Rakvere Tarva 90:85 (20:21, 21:11, 24:28, 25:25). Korvpall24.ee portaalile andis pärast kohtumist intervjuu pingilt võitjate kasuks 15 punkti visanud tagamees Sander Viilup.

Kahe tiimi peale kokku võeti mängus koguni 35 ründelauapalli ja Viilupi sõnul tulenes see mõlema tiimi võitlusvaimust: “Ma tean, et nemad võitlevad ja meie tahame võidelda. Mehed tahtsid kõiki palle kätte saada. Võitluslik mäng.”

TalTechil on Eesti klubidest kõige sügavam meeskond, kui nimekirjas on koguni 16 mängumeest. Viimatiste liitujatena Marek Ojamäe esiliigatiimist ja vahepeal välismaal pallinud ja Tartu kaudu endisesse koduklubisse naasnud Toomas Raadik. Viilupi sõnul on see ainult hea.

“Ma ei usu, et (12 hulka pääsemisega) kitsaks läheb. Üle pika aja saime nüüd kaks päeva teha 5-5 trenni. Meil on vigastustega probleeme olnud ja hea, et meil nii palju mehi on. See tähendab, et kõik saavad endast 110% anda ja pingilt tulevad mehed, kes saavad edasi panna,” sõnas Viilup.

Veel rääkis Viilup tiimiga taasliitunud Toomas Raadikust ja sellest, kuidas kaitses taas vastased pidama saada. Vaata videointervjuud:

scroll to top
Inline
Inline