Võimas teine poolaeg tõi Viimsile kolmanda koha mängus võidu Keila üle

-KK Viimsi/Noto | Foto: Siim Semiskar

Hooajaeelse Tallinna Karika korvpalliturniiri esimeses kohamängus, esiliigaklubide vahel peetud kolmanda koha kohtumises oli KK Viimsi/Noto 90:82 üle Keila Korvpallikoolist.

Kalevi Spordihallis peetud mängu alustas paremini hoopis Keila meeskond, juhtides avaveerandi järel 27:22 ja poolajavileks 53:42. Teine poolaeg kuulus seevastu kindlalt Viimsile, kes võitis kolmanda veerandi koguni 29:15 ja neljanda 19:14.

Võitjate resultatiivseim oli 19 punkti visanud meeskonna kapten Kristjan Evart, Andreas Märtson ja Saamuel Rõigas lisasid mõlemad 14 silma. Märtson hankis ka mängu parimana 11 lauapalli ning jagas kuus korvisöötu. Jorgen Rikberg panustas Viimsi võitu 11 punkti ning Jalmar Joosep Saar ja Kevin Sünd tõid kumbki üheksa silma.

Keila parimad olid Norman Rüütsalu ja Kristen Kasemets, kelle arvele jäid vastavalt 30 ja 21 punkti ning 14 ja 13 lauapalli. Roland Tamkivi lisas üheksa punkti ja võttis sama palju lauapalle.

Tallinna Karika finaalmängus kohtuvad BC Kalev/Cramo ja Tallinna Kalev/TLÜ.