fbpx
Close

Võimsalt alustanud KK Viimsi pidi Leedu 3×3 EMV etapilt lahkuma ülivalusa kaotusega

Avatar
-Siim-Markus Post Viimsi 3×3 etapil | Foto: Siim Semiskar

Laupäeval Taurages peetud Leedu 3×3 korvpalli meistrivõistluste teisel etapil osales ka Eesti võistkond KK Viimsi (Karl Johan Lips, Egert Haller, Siim-Markus Post ja Silver Jurno), kelle teekond sai kõige napimalt läbi play-offi avaringis.

Alagrupiturniiri läbisid meie mehed kindlalt puhaste paberitega, kui võistkond KA Saule aukletiniai alistati 21:14 ja tiim nimega AEKK 21:13.

Play-offi avaringis ehk 16 parema hulgas mindi kokku tiimiga Reunion, kes D-alagrupis jäi võiduta ning pääses kohamängudele kolmandana. Viimsi pallurid pidid tunnistama kõige napimat 20:21 kaotust ning nende jaoks sai turniir sellega läbi. Päeva ainsa võidu just KK Viimsi vastu teeninud Reunion kaotas kohe järgmises voorus 16:21 Synkarb.lt meeskonnale ja pudenes samuti konkurentsist.

Turniiri võitis tiim nimega Kauno rajono Tauras, mis eesti keelde tõlgituna peaks tähendama Kaunase rajooni Tauras. Finaalis olid Paulius Semaška, Dainius Novickas, Šarunas Beniušis ja Žygimantas Šimonis 21:19 üle Juventus – Uniclubist (Darius Tarvydas, Gintautas Matulis, Ignas Vaitkus ja Žygimantas Skucas).

scroll to top
Inline
Inline