fbpx
Close

Hiljutine Valga-Valka energiline peatreener jätkab VTB Ühisliiga klubi duubelrivistuse tüüri juures

-Kristaps Zeids | Foto: Siim Semiskar

-Kristaps Zeids | Foto: Siim Semiskar

Aastatel 2017-18 BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa korvpallimeeskonna peatreenerina tegutsenud lätlane Kristaps Zeids pikendas algavaks hooajaks lepingut Venemaa klubi Saraatovi Avtodoriga, kus ta juhendab noorte VTB Ühisliigas mängivat duubelrivistust.

29-aastane väga emotsionaalse juhendamisstiiliga Zeids alustas tööd Avtodori järelkasvuga eelmise aasta detsembris ning kogus kuni koroonaviirusest tingitud hooaja lõpuni 20 mängust 11 võitu. Avtodori duubelmeeskond sai tabelis viienda koha.

“Oleme rahul, et saame jätkata koostööd talendika Läti treeneriga. Vaatamata oma noorusele on ta tõestanud ennast karismaatilise ja ambitsioonika spetsialistina. Ta on tark psühholoog ja motivaator, kellel on rikkalikud teadmised korvpallist ja kes soovib ennast pidevalt arendada. Ma ei tahaks sündmustest ette rutata, aga usun, et tal on talenti kasvada tulevikus kõrge klassiga treeneriks,” kommenteeris Avtodori president Vladimir Rodionov.

Enne Venemaale siirdumist sai Zeids vähem kui viis kuud proovida kodumaa klubi Liepaja eesotsas, kust ta aga lahti lasti. Lisaks Valga-Valka meeskonnale on Zeids töötanud viimasel ajal ka Jurmala abitreenerina ja Läti U20 koondise juhendajana.

scroll to top